Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Oddział Świętokrzyski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

O nas

Chrześcijańska Służba Charytatywna Oddział Świętokrzyski realizuje swoje działania na terenie województwa Świętokrzyskiego i nie tylko dzięki zaangażowaniu wolontariuszy w dwóch filiach – w filii w Sandomierzu  oraz w Bodzechowie.

Działalność naszej organizacji skupiała się do tej pory przede wszystkim wokół projektu „Bądź solidarny w potrzebie”, który polega na udzielaniu konkretnej, doraźnej pomocy materialnej osobom znajdującym  się w trudnej sytuacji życiowej i finansowej. Również pomoc w zakresie ochrony i profilaktyki zdrowia jest jednym z głównych naszych działań.

Pragniemy rozwijać się również w innych dziedzinach, ale do tego potrzebne nam jest wsparcie i zaangażowanie osób, które tak jak my pragną pomagać. A co można zrobić? Na przykład włączać się w akcje charytatywne, organizowane zbiórki darów rzeczowych, pomagać przy organizacji spotkań klubów zdrowia, koncertów charytatywnych, przekazać dary pieniężne lub rzeczowe lub po prostu odpisać na nas jeden procent podatku, byśmy mogli skutecznie pomagać potrzebującym, za środki, które na ten cel wpłyną. Jest wiele różnych możliwości. Naszą wizją jest świat, pełen uczynnych osób, które dążą do najwyższego rozwoju w każdym wymiarze życia i okazują sobie wzajemny szacunek i pomoc.

Jeśli więc chcesz zacząć od czegoś prostego, przekaż 1 procent podatku na naszą działalność statutową.  Chrześcijańska Służba Charytatywna Oddział Świętokrzyski posiada status organizacji pożytku publicznego (STATUS OPP), co oznacza, że możesz przekazać 1% podatku właśnie nam, zamiast pozostawić go w skarbie Państwa. Pomożesz rozszerzyć naszą działalność i objąć pomocą kolejne osoby.

Ważne dokumenty

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Świętokrzyski
ul. Kąpielowa 3
25-530 Kielce

Nr konta bankowego:
10 2030 0045 1110 0000 0270 6710

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie świętokrzyskim:

AVIDAL
Tel. kom.: 729 125 471


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij